Stowarzyszenie

Wyznawcy Adrenaliny to nie tylko firma z branży sportowo - reklamowej. To także Team szalonych ludzi obecnych zawsze tam, gdzie adrenalina kipi i pozostawia słodki smak zwycięstwa. Posiadamy liczne uprawnienia sportowe i rekreacyjne pozwalające nam na wykorzystywanie najróżniejszych form aktywności. Jesteśmy widoczni od bezkresnych przestworzy aż po dno mórz, pędzimy z silnym wiatrem i rozcinamy grzbiety fal, nasączamy powietrze zapachem benzyny i kurzu, rozrywamy granice tworząc następne, dla nas nie ma murów, są jedynie możliwości ich pokonania. Decydując się na budowanie własnego wizerunku poprzez sponsoring sportowy najlepsze, co możesz zrobić to zainwestować we wszechstronność. My damy Ci jej najwięcej.

Kim jesteśmy?

Lata treningów i wyrzeczeń wprowadziło nas na mistrzowskie półki, z których możemy wskakiwać w dowolne dyscypliny i możliwości promocji. Poniżej przedstawiamy kluczowe uprawnienia pozwalające nam na wykonywanie extremalnych akcji. Jeśli czegoś nie ma poniżej a jest to dla Ciebie ważna gałąź promocji, daj nam znać. Nadrobimy to.


Stopnie instruktorskie:

Sporty walki: (Boks, Kick Boxing, MMA, MuayThai, Samoobrona, Judo)

Sporty Zimowe: (Snowboard, Narty)

Sporty Wodne: (Windsurfing, Pływanie, Kite Surfing)

Sporty Powietrzne: (Spadochroniarstwo)


Dodatkowe uprawnienia i umiejętności:

Sporty Wodne: (Wakeboard, Narty, Ratownictwo, Nurkowanie)

Sporty Powietrzne: (Spadochroniarstwo, Paralotnie)

Sporty strzeleckie: (Strzelectwo, Łucznictwo)


Ponadto posiadamy ukończoną szkołę Kaskaderów Filmowych, potrafimy spadać z wysoka bez zabezpieczenia, zostać potrąconym przez samochód, czy stoczyć inscenizowaną walkę uliczną.

Jesteś zainteresowany stałą lub częściową współpracą na zasadach sponsoringu sportowego? Nie czekaj. Odezwij się do nas, a na pewno wspólnie ustalimy korzystne dla obu stron warunki. Nie inwestuj w ciemno, zaufaj nowoczesnym sportowcom i pozwól by stworzyli dla Ciebie nowy, lepszy wizerunek.

© 2010 - 2013 Wyznawcy Adrenaliny